Zobacz, co się działo w czerwcu!

Czerwiec w naszej firmie obfitował w wiele wyjątkowych wydarzeń, w których mieliśmy przyjemność brać udział. Oto podsumowanie tego, gdzie i kiedy byliśmy z naszymi markami:

6 czerwca

Maciej Nawrocki i Tomasz Milczarek poprowadzili szkolenie pt. "Systemy sterowania automatyką budynkową wykorzystujące czujniki prawdziwej obecności człowieka firmy STEINEL". Było to bardzo pouczające spotkanie, które zgromadziło wielu specjalistów z branży.

Aleksandra Bednarska oraz Piotr Komora uczestniczyli w premierze najnowszego bolidu Koła Naukowego Politechnika Wrocławska PWR Racing Team. To niesamowite wydarzenie pokazało, jak młodzi inżynierowie z pasją i zaangażowaniem tworzą nowoczesne i innowacyjne projekty.

W Krakowie odbyło się szkolenie Stowarzyszenia Branży Wykończeniowej z cyklu Vademecum Glazurnika - Tarasy Wentylowane. Była to doskonała okazja do pogłębienia wiedzy na temat nowoczesnych technik glazurniczych i systemów tarasowych.


7-8 czerwca

7 czerwca uczestniczyliśmy w Targach Elektrycznych organizowanych przez Elektros w Bolesławcu. Wydarzenie zgromadziło czołowych producentów i dostawców z branży elektrycznej, prezentując najnowsze rozwiązania i technologie.

7-8 czerwca odbyły się Targi Narzędziowe w Bormax Centrum Narzędziowo-Metalowe Wejherowo, na których dołączył do nas Mariusz Lipniacki, Trener narzędziowy wolfcraft. To wydarzenie przyciągnęło wielu entuzjastów i profesjonalistów, oferując szeroki wybór narzędzi i akcesoriów. 

8 czerwca

Byliśmy na corocznym pikniku z firmą Multibrand Decofire.pl Dom & Ogród, który odbył się w Węgrzycach Wielkich na przedmieściach Krakowa. Była to doskonała okazja do relaksu i zapoznania się z ofertą najlepszych narzędzi do domu i ogrodu w pięknym otoczeniu.

12 czerwca uczestniczyliśmy w Targach Inter-Elektro S.A. w Jachrance.

13 czerwca odbyło się ostatnie szkolenie z serii Vademecum Glazurnika - Tarasy Wentylowane w Tarnowie Podgórnym.

14 czerwca uczestniczyliśmy w Dniu Otwartym w Nowak Sławomir. SKŁAD DREWNA NOWAK w Żelgoszczy.

20 czerwca wzięliśmy udział w Festiwalu Innowacji Meblowych w KORNIX Wejherowo.

20 czerwca odwiedziliśmy również DOKO Sp. z o.o. oddział w Gdańsku na ich Dniu Otwartym.

21 czerwca zorganizowaliśmy szkolenie i pokazy dla klientów w firmie PZE Elektromont.

25 czerwca odwiedziliśmy Eltex w Kraśniku na ich Dniach Otwartych.

29-30 czerwca uczestniczyliśmy w VII Trybunałach Modelarstwa Kolejowego w Piotrkowie Trybunalskim.


Dziękujemy wszystkim za udział i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!


Scheppach Group | SCANGRIP A/S | Paulmann Licht GmbH | Greenworks Tools | STABILA_Official | starmix/ELECTROSTAR | JOKARI GmbH & Co. KG | Novus | NWS | Felo Werkzeugfabrik