Kolejny sukces Proxxon w rankingu Motorrad!

Mamy fantastyczne wieści! Po sukcesie w zeszłym roku, gdzie firma PROXXON zajęła trzecie miejsce w badaniu najlepszych marek narzędziowych, przeprowadzonym przez czytelników i użytkowników Motorrad – najpopularniejszego magazynu motocyklowego w Europie – w tym roku osiągnęliśmy jeszcze więcej!

W tegorocznej edycji ankiety, w której udział wzięło prawie 50 000 czytelników, PROXXON osiągnęł jeszcze lepszy wynik, zdobywając doskonałe 47,8% głosów i zajmując zaszczytne 2. miejsce w kategorii „Narzędzia”. To pokazuje nie tylko ugruntowaną pozycję naszej marki, ale również rosnące zaufanie i uznanie wśród profesjonalistów i miłośników motoryzacji. 

Warto również wspomnieć o innej marce z naszego portfolio, Felo, która także znalazła się w zestawieniu, co dodatkowo potwierdza wysoką jakość i niezawodność naszych produktów.

Dziękujemy wszystkim naszym klientom i partnerom biznesowym za wsparcie i wyrażone zaufanie. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać narzędzia, które nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.


Nasz sukces w rankingu Motorrad jest dla nas zobowiązaniem do dalszego dążenia do perfekcji w każdym aspekcie naszej działalności. Obiecujemy, że kontynuując naszą misję innowacji i doskonałości, będziemy utrzymywać wysoki standard oferowanych narzędzi, aby nasze produkty były synonimem niezawodności i najwyższej jakości na rynku motoryzacyjnym.