Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniach 19.06.2025 r. (Boże Ciało) oraz 20.06.2025 r. (piątek) firma jest nieczynna. Zamówienia złożone w tych dniach będą realizowane w poniedziałek. 

Zestaw NOVA 12 03.6206 + 03.5431 Statyw 3 m 49.0596

SKU
SG490596

2263,00
bez VAT: 1839,84

W magazynie
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 2 263,00 zł z vat

Super zestaw w super cenie
Naświetlacz NOVA 12 + Statyw TRIPOD 2M

Najmocniejszy naświetlacz z serii NOVA
NOVA 12

Jest to uniwersalny, wszechstronny naświetlacz LED do najbardziej wymagających operacji oświetleniowych w każdym środowisku pracy.
Wyposażony w najnowszą i unikalną technologię COB LED, NOVA 12 zapewnia niezwykle wysoki strumień świetlny 12000 lumenów. Współczynnik CRI jest zbliżony do światła dziennego, a moc światła można regulować na pięciu różnych poziomach za pomocą wbudowanego ściemniacza.

Obudowa NOVA wykonana jest z wytrzymałego odlewu aluminiowego, dzięki czemu reflektor jest odporny na silne uderzenia, wstrząsy i wibracje.
Ze względu na stopień ochrony IP67, NOVA 12 może być używana w pomieszczeniach i na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych.

Sterowanie światłem BLUETOOTH dla większej elastyczności.
Dzięki zintegrowanej funkcji sterowania oświetleniem BLUETOOTH można łatwo sterować nawet czterema reflektorami roboczymi.
Sterowanie oświetleniem umożliwia również włączanie/wyłączanie lampy i dostosowywanie mocy światła do danego zadania roboczego.
Funkcja BLUETOOTH jest idealna do pracy z jedną lub kilkoma trudno dostępnymi lampami, na przykład umieszczonymi na statywie SCANGRIP TRIPOD.

Akcesorium SCANGRIP DIFFUSER zapewnia większą funkcjonalność i nowe możliwości dostosowania reflektora do konkretnego zadania roboczego.
Dyfuzor rozprasza i zmiękcza światło, zapobiegając powstawaniu twardych cieni.
Montaż osłony na lampie SCANGRIP jest łatwy i bezpieczny.
Dyfuzor światła umożliwia oświetlenie całego obszaru roboczego i zapewnia przyjemne i wydajne światło do wykonywania wszelkiego rodzaju napraw, malowania lub prac budowlanych.

Dlaczego warto wybrać NOVA 12
Niezwykle mocny reflektor LED zapewniający 12000 lumenów
Sterowanie światłem BLUETOOTH dla większej elastyczności
Wbudowana funkcja ściemniania światła
Wodoodporność (IP67) dla wszystkich rodzajów środowisk pracy
Wykonany z wytrzymałego odlewu aluminiowego, odpornego na silne uderzenia, wstrząsy i wibracje
Wartość CRI zbliżona do światła dziennego
5 lat gwarancji po rejestracji na stronie producenta!

Pobierz aplikację do sterowania oświetleniem:
App Store - iOS
Google Play - Android
Skrócona instrukcja obsługi aplikacji Bluetooth do sterowania oświetleniem

Konstrukcja NOVA 12 jest unikalna i objęta patentem UE RCD nr DM/237214.


Ergonomiczny i stabilny statyw do lamp roboczych 
TRIPOD 3M

Statyw SCANGRIP TRIPOD został zaprojektowany z myślą o każdej sytuacji roboczej, w której kluczowe znaczenie ma elastyczne oświetlenie.
Rozsuwany od 1,35 m do 3 m, statyw oferuje pełną elastyczność w ustawianiu lampy roboczej na wymaganej wysokości i pod wymaganym kątem.

Dlaczego warto wybrać statyw Scangrip Tripod:
Statyw jest wykonany z wytrzymałej stali malowanej proszkowo, a spawana stalowa nasadka montażowa (gwint 10 mm) zapewnia trwałość uniwersalnego statywu
Nieużywany statyw jest kompaktowy i waży 6 kg
Statyw SCANGRIP TRIPOD o opływowej konstrukcji może być używany zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz
Jest wyposażony w punkty kotwiczenia, które zapewniają dodatkową stabilność, gdy statyw jest narażony na silny wiatr lub stoi na nierównej powierzchni
Aby zwiększyć bezpieczeństwo podczas użytkowania, kable oświetlenia roboczego można przechowywać w zaciskach bezpieczeństwa umieszczonych na każdej z nóg statywu

Dane produktu
Producent/Marka SCANGRIP
EAN 5708997905968
STATUS nowość
Dane producenta Scangrip Rytterhaven 9 , 5700 Svendborg Denmark. Kontakt: scangrip.com  
Twoja ocena

Shall we send you a message when we have discounts available?

Remind me later

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.