40V Taczka ogrodowa Greenworks G40GC

SKU
GR7400007

2499,00
z VAT: 3073,77

W magazynie: mała ilość

40 V Taczka ogrodowa

Model G40GC

Taczka to jedno z podstawowych narzędzi w wyposażeniu przydomowego ogrodu. Taczki ogrodowe stosuje się głównie przy okresowych pracach konserwacyjnych, nasadzeniowych czy porządkowych.

Czy chcesz zmienić swój ogród, ale zakres zmian Cię powstrzymuje? Teraz już nie musisz się obawiać. Nawet ciężki kamień nie będzie już dla Ciebie przeszkodą! Skorzystaj z mocnej i wytrzymałej taczki ogrodowej Greenworks!

Jest trójkołowa (koło przednie obrotowe w zakresie 360º), z napędem na przód/tył, z regulowanym kierunkiem oraz regulowaną prędkością na głównym panelu sterującym oraz z platformą załadunkową do ciężkiej pracy w ogrodzie i wokół niego. Maksymalny udźwig 100 kg i łatwe wysypywanie dzięki wspomaganemu sprężyną uchwytowi, który ułatwia i uprzyjemnia pracę w ogrodzie. Dla większego bezpieczeństwa taczka wyposażona jest w bezpieczny klucz rozruchowy.

Wymiary pojemnika:

 • dno 650 x 475 mm
 • wierzch 835 x 540 mm
 • głębokość 290 mm


GŁÓWNE CECHY:

   • Klucz bezpieczeństwa do uruchomienia
   • Łatwe wysypywanie za pomocą dolnego uchwytu wspomagającego
   • Samojezdny z możliwoscią wyboru prędkości napęd jazdy przód/tył do ciężkiej pracy nawet przy nierównej powierzchni czy przy skosach i wzniesieniach

PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE:

   • Napięcie: 40 V
   • Silnik: szczotkowy
   • Maksymalne obciążenie: 100 kg
   • Maksymalna prędkość jazdy do przodu: 4,2 km/h
   • Maksymalna prędkość jazdy do tyłu: 2,4 km/h
   • Czas pracy maks.: 60 min (akumulator 4 Ah), 30 min (akumulator 2 Ah)
   • Waga: 32 kg

POLSKA GWARANCJA TYLKO PRZY ZAKUPIE W AUTORYZOWANYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY.

DLACZEGO WŁAŚNIE GREENWORKS?

1. Ponad 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju narzędzi akumulatorowych
Jesteśmy zawsze o krok do przodu. Dzięki intensywnemu rozwojowi technologii akumulatorowej, wprowadziliśmy ją na nowy poziom zaawansowania. Uzyskaliśmy wysoką moc i największą efektywność. Jako pierwsi na świecie opracowaliśmy urządzenia wykorzystujące połączenia wysokich napięć i duże pojemności baterii litowo-jonowych. Dla Ciebie to pewność, że oferujesz najnowocześniejsze rozwiązania na rynku.

2. Lider sprzedaży narzędzi akumulatorowych w USA
Osiągnęliśmy czołową pozycję w sprzedaży narzędzi akumulatorowych na największym rynku świata. Od początku naszej działalności notujemy nieustające wzrosty sprzedaży. Dynamiczny rozwój przekłada się na zysk partnerów, z którymi współpracujemy.

3. Kompleksowa oferta dla domu i ogrodu
Z nami zbudujesz kompleksową i spójną ofertę urządzeń dla ogrodu i okolicy domu. To m.in. elektronarzędzia ogrodowe, myjki ciśnieniowe, kompresory, a także bogata gama akcesoriów. W ten sposób Twoja oferta dla domu i ogrodu może zaspokoić praktycznie każdą potrzebę klientów.

4. Niezależny i nowoczesny zakład produkcyjny
Produkujemy w sposób niezależny od zewnętrznych dostawców komponentów. Mamy całkowitą opiekę nad procesem powstawania produktów i ich jakością. Zatrudniamy ponad 300 inżynierów i posiadamy ponad 1000 patentów. To gwarancja niezawodności, która buduje Twoją markę solidnego sprzedawcy.

5. Znani na świecie
Ameryka Północna, Azja, Europa. Jesteśmy światową marką docenioną w wielu krajach. O jakości Greenworks przekonali się już klienci obecni na najbardziej wymagających rynkach. Wraz z naszymi produktami wprowadzasz do oferty nie tylko urządzenia, ale też renomę wypracowaną przez dekadę.

Dane produktu
Producent Greenworks
EAN 6952909008806
Zasilanie akumulatorowe
Napięcie zasilania [V] 40
Rodzaj akumulatora litowo - jonowy
Maksymalne obciążenie [kg] 100
Twoja ocena
GR7400007.pdf (225.95 kB)