Filtry STARMIX FKP 3800 HEPA H14, kpl 2 szt

SKU
SX459264

1183,80
z VAT: 1456,07

W magazynie: mała ilość

FKP 3800 HEPA H14

· 2 x filtr harmonijkowy z HEPA
· powierzchnia filtra: 3800 cm2 /1 szt.
· materiał: celuloza + poliester + włókno szklane 
· zatrzymywanie pyłu: 99,995%
· klasa filtracji: H (H14)
· zestaw zawiera 2 szt

Filtr harmonijkowy z HEPA z uszczelką przy zamknięciu. Do odkurzania w warunkach domowych oraz do pyłu przemysłowego pochodzącego bezpośrednio z elektronarzędzia. Filtr przeznaczony do pyłów niebezpiecznych dla zdrowia, takich jak: nikowych, kadmowych, ołowiu, azbestu itp. Filtr zatrzymuje również bakterie, wirusy, zarazki i pleśnie. Wyjątkowo dobre właściwości czyszczące. Odpowiedni do odkurzania wyłącznie na sucho. Tworzywo wykonane z materiału HEPA o doskonałych właściwościach filtrujących. Odpowiedni do modeli z automatycznym otrząsaniem filtra.

Do odkurzaczy:
Starmix: iPulse H-1235/1635. Można zastosować je we wszystkich odkurzaczach Starmix ISC oraz iPulse


Jak zadbać o filtry w celu przedłużenia ich żywotności:

- od czasu do czasu warto otworzyć górną pokrywę odkurzacza i ocenić czy powierzchnia nad filtrami (między filtrami a silnikiem) jest czysta. Jeśli nie - należy sprawdzić szczelność uszczelek oraz dokładnie przejrzeć materiał filtra czy nie jest uszkodzony/rozklejony. W razie potrzeby telefon do serwisu Starmix: 713980848 (pn-pt 08:00-16:00)
- po każdej pracy włączyć tryb AR w celu oczyszczenia automatycznego filtrów

Jak czyścić filtry FKP 3800 HEPA:

Filtry przeznaczone są wyłącznie do pracy na sucho i należy czyścić je bez użycia wody. Jeśli otrząsanie elektromagnetyczne odkurzacza nie wyczyści filtrów można je delikatnie wyczyścić ręcznie za pomocą np. miękkiej szczotki
- bezwzględnie nie wolno skrobać filtrów twardymi/ostrymi narzędziami takimi jak wkrętak, szczotka druciana
- bezwzględnie nie wolno używać powietrza pod dużym ciśnieniem pochodzącym ze sprężarki
- bezwzględnie nie wolno używać wody pod dużym ciśnieniem pochodzącym z myjki wysokociśnieniowej


Firma Starmix to jeden z trzech największych producentów odkurzaczy przemysłowych na świecie, a także wiodący producent odkurzaczy współpracujących z elektronarzędziami. W asortymencie Starmix można znaleźć odkurzacze specjalistyczne, przeznaczone do prac z takimi odpadami jak pyły szlifierskie czy azbest, odkurzacze hotelowe, domowe, a nawet strażackie. Produkty Starmix cechuje wysoka jakość i spełnienie norm klas zatrzymywania pyłów.

Dane produktu
Producent Starmix
EAN 4011240459264
Akcesoria filtr
Twoja ocena