24V wyciskacz do mas Greenworks G24CG

SKU
GR3501707

419,37
z VAT: 515,83

W magazynie: mała ilość

24V wyciskacz do silikonów G24CG

Wysokiej jakości wyciskacz ułatwi pracę wszędzie tam, gdzie potrzebna jest aplikacja dużych ilości silikonów oraz tam, gdzie trzeba wycisnąć inne masy czy kleje o większej gęstości, do których trzeba by użyć bardzo dużo siły ludzkich rąk. Siła wyciskania to aż 295 kg.

Wyciskacz Greenworks G24CG posiada płynną regulację prędkości wyciskania oraz funkcję zapobiegającą kapaniu poprzez automatyczne wycofywanie tłoka po każdym użyciu.GŁÓWNE CECHY:

  • Kompaktowy rozmiar
  • Praca z akumulatorem 24V, kompatybilnym z innymi urządzeniami z linii 24V (ogród + elektronarzędzia) 
  • Płynna regulacja prędkości wyciskania
  • Zabezpieczenie przed kapaniem
  • Przełącznik do zwalniania tłoka w celu wyciągnięcia go z tuby
  • Możliwość zawieszenia


PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE:

  • Napięcie: 24 V
  • Siła wyciskania 295 kg
  • Prędkość wyciskania 5 - 53 cm/min

POLSKA GWARANCJA TYLKO PRZY ZAKUPIE W AUTORYZOWANYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY.

DLACZEGO WŁAŚNIE GREENWORKS?

1. Ponad 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju narzędzi akumulatorowych
Jesteśmy zawsze o krok do przodu. Dzięki intensywnemu rozwojowi technologii akumulatorowej, wprowadziliśmy ją na nowy poziom zaawansowania. Uzyskaliśmy wysoką moc i największą efektywność. Jako pierwsi na świecie opracowaliśmy urządzenia wykorzystujące połączenia wysokich napięć i duże pojemności baterii litowo-jonowych. Dla Ciebie to pewność, że oferujesz najnowocześniejsze rozwiązania na rynku.

2. Lider sprzedaży narzędzi akumulatorowych w USA
Osiągnęliśmy czołową pozycję w sprzedaży narzędzi akumulatorowych na największym rynku świata. Od początku naszej działalności notujemy nieustające wzrosty sprzedaży. Dynamiczny rozwój przekłada się na zysk partnerów, z którymi współpracujemy.

3. Kompleksowa oferta dla domu i ogrodu
Z nami zbudujesz kompleksową i spójną ofertę urządzeń dla ogrodu i okolicy domu. To m.in. elektronarzędzia ogrodowe, myjki ciśnieniowe, kompresory, a także bogata gama akcesoriów. W ten sposób Twoja oferta dla domu i ogrodu może zaspokoić praktycznie każdą potrzebę klientów.

4. Niezależny i nowoczesny zakład produkcyjny
Produkujemy w sposób niezależny od zewnętrznych dostawców komponentów. Mamy całkowitą opiekę nad procesem powstawania produktów i ich jakością. Zatrudniamy ponad 300 inżynierów i posiadamy ponad 1000 patentów. To gwarancja niezawodności, która buduje Twoją markę solidnego sprzedawcy.

5. Znani na świecie
Ameryka Północna, Azja, Europa. Jesteśmy światową marką docenioną w wielu krajach. O jakości Greenworks przekonali się już klienci obecni na najbardziej wymagających rynkach. Wraz z naszymi produktami wprowadzasz do oferty nie tylko urządzenia, ale też renomę wypracowaną przez dekadę.

Dane produktu
Producent Greenworks
EAN 6952909078335
Urządzenie / akcesoria wyciskacz
Długość [mm] 85
Szerokość [mm] 450
Wysokość [mm] 290
Twoja ocena