24V Piła tarczowa 185 mm GD24CS

SKU
GR1500907

545,20
z VAT: 670,60

W magazynie: mała ilość

24V Pilarka tarczowa

Model GD24CS

Urządzenie jest przeznaczone do cięcia wszystkich rodzajów
drewna.

Aby zapewnić precyzyjne i dokładne cięcie, pilarka tarczowa jest wyposażona w laserowy wskaźnik linii cięcia, solidną podstawę prowadzącą i znaczniki wymiarów. Tarcza jest pokryta osłoną ochronną. Rękojeść jest gumowana i ma wygodny ergonomiczny kształt. Regulacja prędkości jest płynna, zapewniony jest system ochrony przed przypadkowym uruchomieniem.

Blokada wrzeciona ułatwia wymianę tarczy. Średnica tarczy to 185 mm. Maksymalna głębokość cięcia to 63 mm, przy kącie 45 ° to 43 mm. Maksymalna prędkość obrotowa dysku to 4500 obr / min. 

Główną zaletą tego urządzenia jest innowacyjny silnik. Jest to pierwsza pilarka Greenworks 24V z silnikiem bezszczotkowym. Bez szczotek narzędzie wytrzyma o 40% dłużej niż jego szczotkowy odpowiednik. Ponadto, ze względu na brak tarcia szczotki, moc narzędzia jest zwiększona, a wibracje zmniejszone, dzięki czemu praca z nim jest wygodniejsza.


GŁÓWNE CECHY:

  • Kompaktowy rozmiar, niewielka waga
  • Blokada wrzeciona ułatwiająca wymianę tarczy
  • Funkcja cięcia pod skosem do 45°
  • Ergonomiczny, miękki uchwyt
  • Praca z akumulatorem 24V, kompatybilnym z innymi urządzeniami z linii 24V (ogród + elektronarzędzia) 


PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE:

  • Napięcie: 24 V
  • Silnik bezszczotkowy
  • Średnica tarczy: 185 mm
  • Prędkość obrotowa obr/min: 0- 4500
  • Waga: 3,35 kg

POLSKA GWARANCJA TYLKO PRZY ZAKUPIE W AUTORYZOWANYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY.

DLACZEGO WŁAŚNIE GREENWORKS?

1. Ponad 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju narzędzi akumulatorowych
Jesteśmy zawsze o krok do przodu. Dzięki intensywnemu rozwojowi technologii akumulatorowej, wprowadziliśmy ją na nowy poziom zaawansowania. Uzyskaliśmy wysoką moc i największą efektywność. Jako pierwsi na świecie opracowaliśmy urządzenia wykorzystujące połączenia wysokich napięć i duże pojemności baterii litowo-jonowych. Dla Ciebie to pewność, że oferujesz najnowocześniejsze rozwiązania na rynku.

2. Lider sprzedaży narzędzi akumulatorowych w USA
Osiągnęliśmy czołową pozycję w sprzedaży narzędzi akumulatorowych na największym rynku świata. Od początku naszej działalności notujemy nieustające wzrosty sprzedaży. Dynamiczny rozwój przekłada się na zysk partnerów, z którymi współpracujemy.

3. Kompleksowa oferta dla domu i ogrodu
Z nami zbudujesz kompleksową i spójną ofertę urządzeń dla ogrodu i okolicy domu. To m.in. elektronarzędzia ogrodowe, myjki ciśnieniowe, kompresory, a także bogata gama akcesoriów. W ten sposób Twoja oferta dla domu i ogrodu może zaspokoić praktycznie każdą potrzebę klientów.

4. Niezależny i nowoczesny zakład produkcyjny
Produkujemy w sposób niezależny od zewnętrznych dostawców komponentów. Mamy całkowitą opiekę nad procesem powstawania produktów i ich jakością. Zatrudniamy ponad 300 inżynierów i posiadamy ponad 1000 patentów. To gwarancja niezawodności, która buduje Twoją markę solidnego sprzedawcy.

5. Znani na świecie
Ameryka Północna, Azja, Europa. Jesteśmy światową marką docenioną w wielu krajach. O jakości Greenworks przekonali się już klienci obecni na najbardziej wymagających rynkach. Wraz z naszymi produktami wprowadzasz do oferty nie tylko urządzenia, ale też renomę wypracowaną przez dekadę.

Dane produktu
Producent Greenworks
EAN 6952909062136
Rodzaj silnika elektryczny bezszczotkowy
Zasilanie akumulatorowe
Długość [mm] 290
Szerokość [mm] 310
Wysokość [mm] 200
Twoja ocena