60V kosiarka 51 cm Greenworks GD60LM51SPK4 zestaw ładowarka + aku 4Ah

SKU
GR2514307UB

2889,72
z VAT: 3554,36

W magazynie

60V Kosiarka 51 cm z napędem, silnik bezsczotkowy, zestaw z ładowarką i akumulatorem 4 Ah

Model GD60LM51SPK4

Przeznaczony jest do koszenia bardzo dużych powierzchni trawników.

To bezsprzecznie najlepsza alternatywa dla kosiarek benzynowych dzięki nowoczesnemu silnikowi bezszczotkowemu serii DigiPro. Bez szczotek węglowych silnik bezszczotkowy jest do 10 razy bardziej niezawodny niż silnik konwencjonalny. System oszczędzania akumulatora ECO-Boost automatycznie dostosowuje prędkość obrotową silnika w zależności od obciążenia noża kosiarki.

Ten typ silnika ma moc porównywalną z benzynowymi odpowiednikami i jednocześnie nie ma wad silnika spalinowego. Nie ma redukcji momentu obrotowego przy dużym obciążeniu, wibracje i poziom hałasu jest kilkakrotnie niższy. Mimo to ten typ silnika jest całkowicie przyjazny dla środowiska - nie ma emisji szkodliwych gazów. A najważniejszą zaletą jest łatwość obsługi: nie ma potrzeby wymiany oleju, filtrów i świec, nie ma potrzeby mieszania oleju silnikowego z paliwem, a włączanie odbywa się za pomocą jednego przycisku. I w przeciwieństwie do kosiarki elektrycznej 230 V, nie musisz uważać na przewód zasilający.

To najnowszy model z ponadprzeciętnymi funkcjami wspierającymi użytkownika. Kosiarka posiada dwa aktywne porty na akumulatory. Dzięki takiemu rozwiązaniu automatycznie następuje pobieranie energii z jednego na drugi akumulator. Teraz masz pewność że energia równomiernie i do końca będzie pobierana z Twoich akumulatorów, co przyczyni się do ich maksymalnego wykorzystania. Kosiarka posiada system TURBO, dzięki któremu będziesz mógł wcześniej zwiększyć obroty noży tak aby jak najszybciej i bez obawy pokonać naprawdę wysoką lub lekko wilgotną trawę. Niezależnie kiedy będziesz kosił, urządzenie posiada diody LED więc teraz nawet po zmroku nie będzie to uciążliwe. Złożenie dzięki nowemu, modułowemu uchwytowi zajmie Ci tylko 2 sekundy. Natomaist pozycja pionowa pozwoli oszczędzic Ci cenne miejsce w garażu.

Urządzenie łączy w sobie 3 funkcje: mulczowanie - rozdrabnianie skoszonej trawy i wyrzucanie jej na trawnik, zbieranie skoszonej trawy w specjalnym koszu o pojemności 55 litrów oraz koszenie trawy z wyrzutem bocznym. Szerokość robocza kosiarki wynosi 51 cm Na korpusie znajduje się specjalna dźwignia z 7 pozycjami do regulacji poziomu koszenia. Wysokość koszenia jest regulowana w zakresie od 25 do 80 mm, aby zapewnić trwałość, korpus kosiarki wykonany jest ze stali, a obudowa silnika ze specjalnego „miękkiego” tworzywa ABS, odpornego na odpryski i pęknięcia.

Zestaw zawiera ładowarkę i akumulator 4 Ah

GŁÓWNE CECHY:

 • Stalowa obudowa 
 • System regulacji obrótów noża ECO Boost
 • 3 funkcje koszenia
 • Ergonomiczny, miękki uchwyt
 • Centralna regulacja wysokości koszenia
 • Oświetlenie LED
 • Składany uchwyt ułatwiający składowanie


PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE:

 • Napięcie: 60 V
 • Silnik bezszczotkowy
 • Szerokość koszenia: 51 cm
 • 7 poziomów regulacji wysokości koszenia: 25 - 80 mm
 • Referencyjna pow. koszenia ok 1000 m2
 • Waga: 29 kg
 • Czas pracy na akumulatorze 2 Ah: do 14 min, 4 Ah: do 28 min

POLSKA GWARANCJA TYLKO PRZY ZAKUPIE W AUTORYZOWANYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY.

DLACZEGO WŁAŚNIE GREENWORKS?

1. Ponad 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju narzędzi akumulatorowych
Jesteśmy zawsze o krok do przodu. Dzięki intensywnemu rozwojowi technologii akumulatorowej, wprowadziliśmy ją na nowy poziom zaawansowania. Uzyskaliśmy wysoką moc i największą efektywność. Jako pierwsi na świecie opracowaliśmy urządzenia wykorzystujące połączenia wysokich napięć i duże pojemności baterii litowo-jonowych. Dla Ciebie to pewność, że oferujesz najnowocześniejsze rozwiązania na rynku.

2. Lider sprzedaży narzędzi akumulatorowych w USA
Osiągnęliśmy czołową pozycję w sprzedaży narzędzi akumulatorowych na największym rynku świata. Od początku naszej działalności notujemy nieustające wzrosty sprzedaży. Dynamiczny rozwój przekłada się na zysk partnerów, z którymi współpracujemy.

3. Kompleksowa oferta dla domu i ogrodu
Z nami zbudujesz kompleksową i spójną ofertę urządzeń dla ogrodu i okolicy domu. To m.in. elektronarzędzia ogrodowe, myjki ciśnieniowe, kompresory, a także bogata gama akcesoriów. W ten sposób Twoja oferta dla domu i ogrodu może zaspokoić praktycznie każdą potrzebę klientów.

4. Niezależny i nowoczesny zakład produkcyjny
Produkujemy w sposób niezależny od zewnętrznych dostawców komponentów. Mamy całkowitą opiekę nad procesem powstawania produktów i ich jakością. Zatrudniamy ponad 300 inżynierów i posiadamy ponad 1000 patentów. To gwarancja niezawodności, która buduje Twoją markę solidnego sprzedawcy.

Dane produktu
Producent Greenworks
EAN 6952909067452
Urządzenie / akcesoria kosiarka akumulatorowa
Szerokość koszenia [cm] 51
Zasilanie akumulatorowe
Napięcie zasilania [V] 60
Ilość akumulatorów w zestawie 1
Rodzaj akumulatora litowo - jonowy
Pojemność akumulatora 4.0 Ah
Twoja ocena