24V Podkaszarka GREENWORKS Zestaw Ład.+ 2,0 Ah

SKU
GR2100007UA

632,18
z VAT: 777,58

W magazynie

24V Podkaszarka Premium, zestaw z ładowarką i akumulatorem 2 Ah

Model G24LT30MK2

Podstawowy model Premium z linii podkaszarek ogrodowych Greenworks z kolekcji 24V. Podstawowe zadanie to przycinanie i wyrównywanine trawy wszędzie tam, gdzie trudno jest to zrobić zwykłą kosiarką takie jak wąskie przestrzenie, nierówna gleba.

Akumulatorowa podkaszarka to najlepszy zamiennik dla urządzeń spalinowych lub elektrycznych. Jego główne zalety do urządzeń elektrycznych to niezależność od gniazdka 230V, porównywalna moc, niewielka waga urządzenia, mniejszy hałas i wibracje, a co najważniejsze - łatwość obsługi. Natomiast przy porównaniu z urządzeniami spalinowymi, nie ma potrzeby przygotowywania mieszanki paliwowej oraz wymiany oleju i świec zapłonowych.

Szerokość koszenia - 30 cm, szpula posiada jednostronny wysuw żyłki o średnicy 1,65 mm z jej pełnym automatycznym podawaniem. Silnik narzędzia jest wyposażony w zabezpieczenie przed przeciążeniem, a specjalny przycisk chroni przed przypadkowym uruchomieniem. To co wyróznia ten model podkaszarki na tle modeli konkurencyjnych to obrotow część głowicy. Można zmieniać jej położenie względem podłoża i stosować jako przycinarkę, wyrównywarkę linii trawy np, przy kostce brukowej czy innych przejściach na terenie ogrodu.

Podkaszarka wystepuje z zestawie z ładowarką 24 V i akumulatorem 2 Ah


GŁÓWNE CECHY:

 • Kompaktowy rozmiar, niewielka waga
 • System ochrony silnika przed przeciążeniem
 • Przycisk bezpieczeństwa przed przypadkowym uruchomieniem
 • Dodatkowy uchwyt na wysięgniku dla większego komfortu pracy
 • Składany uchwyt wysięgnik (2 łączniki)
 • Głowica o zmiennej pozycji pracy
 • Dodatkowe koło na osłonie dla precyzyjnego prowadzenia w linii koszenia
 • Praca z akumulatorem 24V, kompatybilnym z innymi urządzeniami z linii 24V (ogród + elektronarzędzia) 


PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE:

 • Napięcie: 24 V
 • Silnik szczotkowy
 • Szerokość cięcia 30 cm
 • Żyłka 1,65 mm
 • Waga 2,9 kg
 • Czas pracy na akumulatorze 2 Ah: do 11 min, 4 Ah: do 20 min

POLSKA GWARANCJA TYLKO PRZY ZAKUPIE W AUTORYZOWANYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY.

DLACZEGO WŁAŚNIE GREENWORKS?

1. Ponad 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju narzędzi akumulatorowych
Jesteśmy zawsze o krok do przodu. Dzięki intensywnemu rozwojowi technologii akumulatorowej, wprowadziliśmy ją na nowy poziom zaawansowania. Uzyskaliśmy wysoką moc i największą efektywność. Jako pierwsi na świecie opracowaliśmy urządzenia wykorzystujące połączenia wysokich napięć i duże pojemności baterii litowo-jonowych. Dla Ciebie to pewność, że oferujesz najnowocześniejsze rozwiązania na rynku.

2. Lider sprzedaży narzędzi akumulatorowych w USA
Osiągnęliśmy czołową pozycję w sprzedaży narzędzi akumulatorowych na największym rynku świata. Od początku naszej działalności notujemy nieustające wzrosty sprzedaży. Dynamiczny rozwój przekłada się na zysk partnerów, z którymi współpracujemy.

3. Kompleksowa oferta dla domu i ogrodu
Z nami zbudujesz kompleksową i spójną ofertę urządzeń dla ogrodu i okolicy domu. To m.in. elektronarzędzia ogrodowe, myjki ciśnieniowe, kompresory, a także bogata gama akcesoriów. W ten sposób Twoja oferta dla domu i ogrodu może zaspokoić praktycznie każdą potrzebę klientów.

4. Niezależny i nowoczesny zakład produkcyjny
Produkujemy w sposób niezależny od zewnętrznych dostawców komponentów. Mamy całkowitą opiekę nad procesem powstawania produktów i ich jakością. Zatrudniamy ponad 300 inżynierów i posiadamy ponad 1000 patentów. To gwarancja niezawodności, która buduje Twoją markę solidnego sprzedawcy.

5. Znani na świecie
Ameryka Północna, Azja, Europa. Jesteśmy światową marką docenioną w wielu krajach. O jakości Greenworks przekonali się już klienci obecni na najbardziej wymagających rynkach. Wraz z naszymi produktami wprowadzasz do oferty nie tylko urządzenia, ale też renomę wypracowaną przez dekadę.

Dane produktu
Producent Greenworks
EAN 6952909026954
Urządzenie / akcesoria podkaszarka
Szerokość koszenia [cm] 40
Zasilanie akumulatorowe
Napięcie zasilania [V] 24
Ilość akumulatorów w zestawie 1
Rodzaj akumulatora litowo - jonowy
Pojemność akumulatora 2.0 Ah
Twoja ocena