Czujnik obecności Steinel IR Quattro MICRO COM1 czarny

SKU
ST068639

446,20
z VAT: 548,83

W magazynie: mała ilość

IR Quattro MICRO spełnia wiele oczekiwań, choć to najmniejszy sensor produkowany przez firmę Steinel. Należy do serii czujników IR Quattro, a więc charakteryzuje się doskonałymi parametrami detekcji.  

Niewielki wymiar precyzyjnej mikrosoczewki (15 x 15 mm) oraz budowa o niskim profilu sprawiają, że czujnik doskonale nadaje się do zastosowań, gdzie należy unikać instalacji dużych urządzeń na suficie. Stopień ochrony IP65 umożliwia montaż w pomieszczeniach narażonych na wilgoć. Czujnik podczerwieni 360 stopni o kwadratowej detekcji wykrywa obecność na obszarze 16 m.kw., a ruch na obszarze 36 m.kw. Te wszystkie cechy sprawiają, że IR Quattro Micro jest pożądany przez projektantów i architektów.

Uwaga: czujnik nie posiada potencjometrów. Do dokonania ustawień potrzebny jest pilot Steinel RC 8 (ograniczona funkcjonalność) lub Smart Remote (pełna funkcjonalność). Szczegółowy wykaz funkcji obsługiwanych przez te piloty znajduje się w instrukcji do czujnika oraz do pilotów.  

Steinel to niemiecka marka z centrami produkcyjnymi zlokalizowanymi na terenie Europy. Przez lata doświadczeń zyskał miano lidera w produkcji techniki automatycznego oświetlenia. Jest też niezaprzeczalnym pionierem w dziedzinie opalarek i pistoletów do klejenia. Produkty Steinel trafiają do klientów w ponad 90 krajach świata.

Dane produktu
Producent Steinel
EAN 4007841068639
Moc [W] 1,000
Rodzaj czujnika obecności
Obszar wykrywania 36
Zasięg wykrywania [m] 6
Kąt wykrywania ° 360
Kąt rozwarcia ° 90
Wykrywanie obecności 16
Stopień ochrony (IP) IP65
Ustawienie czasu 5 sek. - 1 godz.
Czułość progowa jasności 2 - 1000
Kolor biały
Zastosowanie wewnętrzne, zewnętrzne
Montaż sufit
Zalecana wysokość montażu 0
Rodzaj napięcia AC
Napięcie zasilania [V] 230
Gwarancja 5 lat
Twoja ocena