Informujemy, iż zamówienia złożone do 30.12.2024 do godz. 12:00 zostaną wysłane do końca 2024 roku. Zamówienia wysłane po tym terminie będą realizowane od 07.01.2025.
W dniach 31.12.2024 – 03.01.2025 trwa inwentaryzacja.
Spot DUOConnect zapewnia doskonałe oświetlenie wokół całego budynku. Wytrzymałe głowice obracają się (180°) i przechylają (90°). Dzięki temu można je ustawić bez wysiłku, kierując światło w wybraną stronę. Naświetlacze wyposażono w czujnik ruchu PIR o kącie detekcji 90° i zasięgu do 10 metrów.
Dzięki temu użytkownik sam decyduje, które lampy wspólnie włączą się po wykryciu ruchu przed wejściem, wokół domu czy na tarasie.
Każda oprawa Spot DUO posiada w zestawie zamontowane dwa źródła światła GU10 o mocy 7W i barwie 3000 K. Niezaprzeczalnym atutem jest możliwość wymiany tych źródeł na dowolne o mocy do 9W.
Produkt zawiera źródło światła o klasie efektywności energetycznej F
Steinel to niemiecka marka z centrami produkcyjnymi zlokalizowanymi na terenie Europy. Przez lata doświadczeń zyskał miano lidera w produkcji techniki automatycznego oświetlenia. Jest też niezaprzeczalnym pionierem w dziedzinie opalarek i pistoletów do klejenia. Produkty Steinel trafiają do klientów w ponad 90 krajach świata.