Pistolet do mas uszczelniających WOLFCRAFT MG 400 ERGO

SKU
WF4354000

93,44
z VAT: 114,93

W magazynie: mała ilość

Ergonomiczny wyciskacz z regulowaną szerokością rękojeści

Dzięki sile nacisku do 180 kg, MG 400 ERGO doskonale sprawdza się zarówno podczas wyciskania silikonu i akrylu, jak i kleju z tub o pojemności 310ml w sposób zapewniający minimalne zmęczenie dłoni oraz oszczędność materiału.

MG 400 ERGO jest wyjątkowo ergonomiczny w użyciu dzięki możliwości dopasowania szerokości rękojeści do wielkości dłoni za sprawą zintegrowanego mechanizmu regulującego. Wysokiej jakości uchwyt z tworzywa 2-komponentowego wyjątkowo wygodnie i dokładnie dopasowuje się do wielkości dłoni, co zapewnia niemęczącą pracę nawet podczas realizowania bardziej czasochłonnych projektów. W celu uzyskania optymalnej pozycji dłoni podczas pracy, kołnierz wyciskacza obraca się w zakresie 360°.

Funkcja DROP-STOP zapobiega samoczynnemu wydobywaniu się masy, zapewniając czysty efekt pracy. Hak narzędziowy, w który wyposażony jest wyciskacz stanowi jego odatkowy atut. MG 400 możemy w łatwy sposób powiesić, gdy potrzebujemy wolnych dłoni.

• Siła nacisku do 180 kg dla niemeczącego wyciskania silikonu, akrylu, kleju z tub o pojemności 310 ml
• Zmienna szerokość rękojeści dla indywidualnego dopasowania do wielkości dłoni, zapewniająca ergonomię
• Ergonomiczny uchwyt 2-komponentowy dla minimalizacji zmęczenia dłoni podczas pracy
• Obrotowy o 360° kołnierz zapewnia optymalną pozycję dłoni podczas pracy
• Funkcja DROP-STOP zapobiega samoczynnemu wydobywaniu się produktu, zapewniając czysty efekt pracy
• Hak drabinowy dla praktycznego zawieszania na drabinie
• Odpowiedni do silikonu, akrylu, kleju


WOLFCRAFT narzędzia dla ambitnych majsterkowiczów
Firma Wolfcraft powstała w roku 1949 i od tego czasu jest uznanym producentem innowacyjnych narzędzi ręcznych oraz uniwersalnego osprzętu do elektronarzędzi z przeznaczaniem do wykorzystania zarówno w gospodarstwach domowych jak również i przez wymagających użytkowników. Jesteśmy firmą zorientowaną na nieustanny rozwój ukierunkowany na realizację potrzeb i zainteresowań naszych Partnerów i Klientów. Naszą filozofię produkcji i sprzedaży urzeczywistniamy już od ponad 60 lat wprowadzając z powodzeniem na rynek wciąż nowe i innowacyjne rozwiązania.

Dane produktu
Producent Wolfcraft
EAN 4006885435407
Urządzenie / akcesoria wyciskacz
Długość [mm] 70
Szerokość [mm] 210
Wysokość [mm] 440
Twoja ocena