Siatka ścierna NET K120 na włókninie do szlifierek jednotarcz. 20 szt/opak.

SKU
MG233021120

182,11
z VAT: 224,00

Na zamówienie (do 21 dni) Produkt zamawiany od producenta. Oczekiwanie do 21 dni.

MENZER Net - wielostronna siatka szlifierska

Siatka szlifierska sprawdza się na wielu powierzchniach dając optymalny i precyzyjny szlif. Dzięki strukturze siatki i podkładowi z flizeliny 3in1 powstały przy szlifowaniu pył jest w całości odprowadzany. Pozwala to na wydłużenie czasu pracy i na stałą, wysoką jakość szlifowania.

Wysokiej jakości materiały

Każde ziarno ścierne wykazuje specjalne właściwości pod względem wytrzymałości, siły skrawania lub trwałości. Z tego względu do każdego rodzaju szlifowania firma MENZER oferuje specjalne linie materiałów ściernych. Przykładowo ziarno ceramiczne i korund cyrkonowy są optymalne do obróbki drewna. Korund szlachetny i półszlachetny idealnie nadaje się do szlifowania farb, gipsu lub szpachli.

Szlifowanie bezpyłowe

Ten, kto szlifuje dużo i regularnie, wie o tym z własnego doświadczenia: redukcja zapylenia stanowi jedno z największych wyzwań. Właśnie dlatego wszystkie materiały ścierne MENZER mają sprawdzoną perforację, charakterystyczną dla danego urządzenia. Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy niskopyłowe, mocne materiały ścierne Ultranet i Ultrapad.

 

Dane produktu
Producent Menzer
EAN 4051045029491
Twoja ocena