Lampa robocza LED 12000 lm sieciowa sterowanie BT NOVA 12K 03.5444

SKU
SG035444

1231,71
z VAT: 1515,00

W magazynie: mała ilość
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 550,00 zł

Najmocniejszy naświetlacz z serii NOVA
NOVA 12K

Jest to uniwersalny, wszechstronny naświetlacz LED do najbardziej wymagających operacji oświetleniowych w każdym środowisku pracy.
Wyposażony w najnowszą i unikalną technologię COB LED, NOVA 12K zapewnia niezwykle wysoki strumień świetlny 12000 lumenów. Współczynnik CRI jest zbliżony do światła dziennego, a moc światła można regulować na pięciu różnych poziomach za pomocą wbudowanego ściemniacza.

Obudowa NOVA wykonana jest z wytrzymałego odlewu aluminiowego, dzięki czemu reflektor jest odporny na silne uderzenia, wstrząsy i wibracje.
Ze względu na stopień ochrony IP67, NOVA 12K może być używana w pomieszczeniach i na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych.

Sterowanie światłem BLUETOOTH dla większej elastyczności.
Dzięki zintegrowanej funkcji sterowania oświetleniem BLUETOOTH można łatwo sterować nawet czterema reflektorami roboczymi.
Sterowanie oświetleniem umożliwia również włączanie/wyłączanie lampy i dostosowywanie mocy światła do danego zadania roboczego.
Funkcja BLUETOOTH jest idealna do pracy z jedną lub kilkoma trudno dostępnymi lampami, na przykład umieszczonymi na statywie SCANGRIP TRIPOD.

Akcesorium SCANGRIP DIFFUSER zapewnia większą funkcjonalność i nowe możliwości dostosowania reflektora do konkretnego zadania roboczego.
Dyfuzor rozprasza i zmiękcza światło, zapobiegając powstawaniu twardych cieni.
Montaż osłony na lampie SCANGRIP jest łatwy i bezpieczny.
Dyfuzor światła umożliwia oświetlenie całego obszaru roboczego i zapewnia przyjemne i wydajne światło do wykonywania wszelkiego rodzaju napraw, malowania lub prac budowlanych.

Dlaczego warto wybrać NOVA 12K
Niezwykle mocny reflektor LED zapewniający 12000 lumenów
Sterowanie światłem BLUETOOTH dla większej elastyczności
Wbudowana funkcja ściemniania światła
Wodoodporność (IP67) dla wszystkich rodzajów środowisk pracy
Wykonany z wytrzymałego odlewu aluminiowego, odpornego na silne uderzenia, wstrząsy i wibracje
Wartość CRI zbliżona do światła dziennego

Pobierz aplikację do sterowania oświetleniem:
App Store - iOS
Google Play - Android
Skrócona instrukcja obsługi aplikacji Bluetooth do sterowania oświetleniem

Konstrukcja NOVA 12K jest unikalna i objęta patentem UE RCD nr 2954123.


SCANGRIP to duńska, renomowana firma, będąca liderem w produkcji oświetlenia roboczego LED. Specjalizuje się w produkcji efektywnych, trwałych i funkcjonalnych lamp przeznaczonych dla profesjonalistów. Dzięki swojej wyjątkowej jakości i solidnej konstrukcji, są one idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących w trudnych warunkach. Marka SCANGRIP jest znana z innowacyjności i unikalnych rozwiązań, które spełniają realne potrzeby użytkowników. Firma ma długą tradycję – powstała już w 1906 roku. Dzięki konsekwentnemu rozwojowi od lokalnego wytwórcy narzędzi ręcznych osiągnęła pozycję lidera w dziedzinie oświetlenia roboczego na europejskim rynku. Wykorzystując nowoczesne technologie LED, SCANGRIP dba o wysoką efektywność energetyczną i długotrwałość swoich produktów.

Dane produktu
Producent SCANGRIP
EAN 5708997354445
Długość [mm] 302
Szerokość [mm] 102
Wysokość [mm] 298
Twoja ocena