40V Aerator / Wertykulator Greenworks GD40SC38II

SKU
GR2517607

964,61
z VAT: 1186,47

W magazynie

40V Aerator/Wertykulator 2w1, silnik bezszczotkowy

Model GD40SC3II

Aerator / wertykulator Greenworks 40 V jest niezbędny w całorocznej pielęgnacji trawnika.

Aeracja – napowietrzanie gleby za pomocą narzędzi lub maszyn spulchniających służący rozluźnianiu podłoża i pobudzeniu trawy do krzewienia się.

Wertykulacja – polegający na pionowym cięciu darni. Płytkie pionowe cięcie trawnika ma na celu częściowe usunięcie próchnicy powierzchniowej, stworzenie lepszych warunków dla dopływu powietrza, wody, składników pokarmowych do strefy korzeniowej, przygotowanie trawnika do piaskowania, stworzenie korzystniejszych warunków dla przeprowadzenia podsiewu oraz przerzedzenie zbyt gęstego podsiewu

Urządzenie posiada dwa wały wymienne. Jeden wał do aeracji, który składa się z 16 stalowych ostrzy do głębokiego nakłuwania nawet twardej ziemi oraz drugi wał do wertylualcji z 24 szpilami, które zbierają bardzo dokładnie mech, chwasty, resztki obumarłych roślin, suchą czy zgniłą trawą, filc trawnikowym do 45-litrowego kosza na trawę. Urządzenie jest bardzo skuteczne ze względu na wysoka prędkość obrotową wału dochodząca do 3 300 obr/min.


GŁÓWNE CECHY:

   • Kompaktowa budowa i lekka waga 
   • 2 funkcje aeracja / wertykulacja
   • Ergonomiczny, miękki uchwyt
   • Składany uchwyt ułatwiający składowanie
   • Duże 4 koła do komfortowej pracy w trudnych warunkach


PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE:

   • Napięcie: 40 V
   • Silnik bezszczotkowy
   • Maksymalna prędkość obr / min: 3 100
   • Szerokość pracy: 35 cm
   • Centralna regulacja wysokości w 5 poziomach
   • Poziom głębokości roboczej: -12, -9, -6, -3, +6 mm
   • Kosz do zbierania trawy: 45 l
   • Waga: 12 kg
   • Czas pracy na akumulatorze 2 Ah: do 15 min, 4 Ah: do 30 min

POLSKA GWARANCJA TYLKO PRZY ZAKUPIE W AUTORYZOWANYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY.

DLACZEGO WŁAŚNIE GREENWORKS?

1. Ponad 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju narzędzi akumulatorowych
Jesteśmy zawsze o krok do przodu. Dzięki intensywnemu rozwojowi technologii akumulatorowej, wprowadziliśmy ją na nowy poziom zaawansowania. Uzyskaliśmy wysoką moc i największą efektywność. Jako pierwsi na świecie opracowaliśmy urządzenia wykorzystujące połączenia wysokich napięć i duże pojemności baterii litowo-jonowych. Dla Ciebie to pewność, że oferujesz najnowocześniejsze rozwiązania na rynku.

2. Lider sprzedaży narzędzi akumulatorowych w USA
Osiągnęliśmy czołową pozycję w sprzedaży narzędzi akumulatorowych na największym rynku świata. Od początku naszej działalności notujemy nieustające wzrosty sprzedaży. Dynamiczny rozwój przekłada się na zysk partnerów, z którymi współpracujemy.

3. Kompleksowa oferta dla domu i ogrodu
Z nami zbudujesz kompleksową i spójną ofertę urządzeń dla ogrodu i okolicy domu. To m.in. elektronarzędzia ogrodowe, myjki ciśnieniowe, kompresory, a także bogata gama akcesoriów. W ten sposób Twoja oferta dla domu i ogrodu może zaspokoić praktycznie każdą potrzebę klientów.

4. Niezależny i nowoczesny zakład produkcyjny
Produkujemy w sposób niezależny od zewnętrznych dostawców komponentów. Mamy całkowitą opiekę nad procesem powstawania produktów i ich jakością. Zatrudniamy ponad 300 inżynierów i posiadamy ponad 1000 patentów. To gwarancja niezawodności, która buduje Twoją markę solidnego sprzedawcy.

5. Znani na świecie
Ameryka Północna, Azja, Europa. Jesteśmy światową marką docenioną w wielu krajach. O jakości Greenworks przekonali się już klienci obecni na najbardziej wymagających rynkach. Wraz z naszymi produktami wprowadzasz do oferty nie tylko urządzenia, ale też renomę wypracowaną przez dekadę.

Dane produktu
Producent Greenworks
EAN 6952909092355
Urządzenie / akcesoria aerator
Zasilanie akumulatorowe
Pojemność kosza [l] 35
Twoja ocena