Castolin

Wersja do wydrukuWersja PDF

Castolin Eutectic, który wchodzi w skład międzynarodowego holdingu Messer Eutectic Castolin, posiada oddziały w każdym uprzemysłowionym kraju na świecie. Posiada 4 zakłady produkcyjne w Europie, 4 na kontynencie amerykańskim oraz 4 zakłady produkcyjne w Azji. Długoletnie doświadczenie w badaniu i projektowaniu przyniosło wiele nowatorskich, często opatentowanych rozwiązań w zakresie technologii łączenia, napraw i regeneracji materiałów metodami spawalniczymi.

Eksperci od dystrybucji profesjonalnych materiałów

Rosnące zainteresowanie produktami Castolin ze strony profesjonalistów skłoniło nas do wprowadzenia nowej gamy produktów i programu sprzedaży ukierunkowanego na profesjonalnych użytkowników. Ten model sprzedaży odnosi obecnie ogromny sukces w oddziałach Castolin w niektórych państwach Europy zachodniej. Idąc śladem sukcesu, firma konsekwentnie rozwija sprzedaż dystrybucyjną na nowych rynkach, czego dowodem jest wprowadzenie produktów do oferty LŁ.

Pełna gama profesjonalnych produktów

Utworzyliśmy zupełnie nową gamę produktów, wyłącznie na potrzeby sprzedaży poprzez naszych klientów.

W naszej ofercie znajdziesz materiały i sprzęt do łączenia wszelkich, spotykanych w instalacjach, czy przemyśle materiałów, jak również produkty specjalne.

Nowy wizerunek: opakowania, promocje, gabloty sklepowe

Nowe, atrakcyjne opakowania, wyjątkowe promocje - nie tylko cenowe, zwracające uwagę gabloty sklepowe, standy - to główne narzędzia, które pomogą w sprzedaży.

Jesteśmy blisko!

Jesteśmy w stanie w krótkim czasie zorganizować szkolenie z zakresu technologii, doboru materiałów do łączenia, napraw i regeneracji dla naszych klientów. Dodatkowo, jesteśmy w stanie na bieżąco odpowiadać na potrzeby naszych klientów, dbając o terminowe dostawy oraz odpowiednie promocje.

 

Katalogi

 

 

Pobierz plik PDF (6 434 KB) | Pobierz plik ZIP (4 200 KB)

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia