TARGI ŚWIATŁO 2017

Wersja do wydrukuWersja PDF

Spotkajmy się na targach Światło 2017


Oświetlenie mieszkaniowe, dekoracyjne, zewnętrzne i techniczne to tylko część oferty, z jaką będzie można zapoznać się na XXV Międzynarodowych Targach Sprzętu Oświetleniowego Światło 2017. Zaprezentujemy ją od 22 do 24 marca w Warszawie.Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką nowoczesnego oświetlenia na stoisko nr XXX. Naszym gościom zaprezentujemy klimatyczne oświetlenie dla domu i obiektów firm
Steinel i Paulmann, a także innowacyjne systemy oświetlenia ulicznego Mikoled i Vestel.

 

- Targi Światło 2017 to nie tylko największa branżowa impreza oświetleniowa w Europie Środkowowschodniej, lecz także jedyne wydarzenie tego typu w Polsce – mówi Tadeusz Kumaszka, prezes zarządu Lange Łukaszuk. - Łączy prezentację najnowszych produktów z warsztatami i szkoleniami dla uczestników przedsięwzięcia.  Mogą oni brać udział w seminariach naukowych, konferencjach i szkoleniach dla specjalistów, obejmujących prezentację sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej i budownictwie – dodaje.

 

W programie tegorocznej edycji Targów Światło znalazły się m.in. Konferencja Inteligentne Oświetlenie LED oraz Konferencja Architektura – Światło - Przestrzeń przyciągające co roku architektów i projektantów z całej Polski. W planie jest również wiele dodatkowych wydarzeń towarzyszących.

 

W 2016 roku Targi Światło zgromadziły blisko 2 tysiące osób: architektów, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru, instalatorów oraz przedstawicieli władz samorządowych, zarządów dróg i zakładów energetycznych.

 

Nasza oferta targowa:

 

STEINEL - szeroka gama najwyższej jakości produktów z zakresu automatycznego oświetlenia m.in. czujniki ruchu w technologii podczerwieni - naścienne, sufitowe, pod- i natynkowe oraz lampy z czujnikami ruchu na podczerwień – kinkietowe, numeryczne, udaroodporne, halogenowe i ogrodowe. Wszystkie produkty tego producenta łączy komfort użytkowania, długi czas eksploatacji, nowoczesny design oraz innowacyjne technologie.

 

PAULMANN – duży wybór wysokiej klasy systemów oświetleniowych do mieszkań, biur, hoteli i restauracji.  Znajdują się wśród nich m.in. systemy prętowe, linkowe oraz halogenowe. W ofercie są również lampy wiszące, podłogowe, kinkiety i plafony oraz lampki biurkowe i nocne. Cechą charakterystyczną wszystkich produktów tej firmy jest zaawansowana technologia oraz najwyższa jakość.

 

MICOLED – bogata oferta  energooszczędnych, przyjaznych środowisku lamp oświetleniowych LED. Są one przeznaczone zarówno dla odbiorcy instytucjonalnego, posiadającego niezbędne służby eksploatacyjne, jak i dla klienta, który nie zajmuje się profesjonalną eksploatacją oświetlenia. Charakteryzują się prostotą, funkcjonalnością i oszczędnością energii.  Są również bardzo trwałe, odporne na czynniki zewnętrzne i zakłócenia w sieci zasilającej.

 

VESTEL  wielki wybór różnego rodzaju lamp ulicznych oraz zewnętrznych opraw oświetleniowych najwyższej jakości. Wyroby tego producenta łączy najwyższa jakość, wyjątkowe wzornictwo, a także użycie najnowocześniejszych technologii. 

 

 Byków, 17 marca 2017 r

Facebook Comments Box

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia