Targi ŚWIATŁO 2013- Steinel

Wersja do wydrukuWersja PDF

Nagroda dla lampy Steinel LED D1 w kategorii "Oświetlenie dla biur i administracji"

 

 

 

 

 

     Jak co roku, w Warszawskim Centrum Expo XXI, na kilka tygodni przed Automaticonem, pomiędzy 11 a 13 marca 2013r. odbyły się Targi Światło. Targi Światło to największe branżowe targi oświetleniowe w Europie Środkowowschodniej. Są to jedyne w kraju targi oświetleniowe i trzecie co do wielkości w Europie. Targi Światło skupiają wystawców związanych z szeroko rozumianym oświetleniem. Ponieważ w dzisiejszych czasach w dużej mierze nowoczesność wyznaczają technologie LED-owe, stąd nietrudno było zauważyć, że diody świecące LED zdecydowanie zdominowały imprezę.    

 

     Od około dwóch lat, z uwagi na szybką elektronizację nowoczesnego oświetlenia, widać coraz większą aktywność firm kojarzonych z elektroniką, w szerokim tego słowa znaczeniu. W ślad za swoimi aktualnymi i przyszłymi klientami, podobnie jak w przypadku wielu innych imprez pojawiła się nasza firma „LŁ” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s.k. (dawniej "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa sp. j.). Podczas targów prezentowaliśmy produkty znanego lidera na rynku oświetleniowym firmę STEINEL, której jesteśmy w Polsce wyłącznym dystrybutorem.
Światło to całkiem spora impreza. Ma ona charakter w dużej mierze użytkowy, wzorniczy i handlowy. Wraz z produktami na stoiskach pracowały inne zespoły sprzedaży i marketingu. Stoiska naszej branży przeplatały się z żyrandolami, latarniami i podobnym towarem. Dużą część ekspozycji stworzyły firmy dalekowschodnie. Na stoiskach tych firm można było znaleźć ofertę zamienników żarówek, akcesoria i różnorodną galanterię oświetleniową. Było ich naprawdę dużo.
 
 
Reprezentanci różnych sektorów i profesji mieli okazję na naszym stoisku, skonfrontować wiedzę praktyczną z ofertą firmy STEINEL prezentowaną na ekspozycjach. Zaprezentowaliśmy sprzęt i technologie pozwalające na zmniejszenie zużycia energii, zwłaszcza energii elektrycznej, przy zastosowaniu opraw oświetleniowych firmy STEINEL.
     Warto również wspomnieć, że za oprawę LED D1 otrzymaliśmy na Targach Światło 2013 II miejsce w kategorii: Oświetlenie dla biur i administracji.
 
mgr inż. Wiesław Kubiaczyk
Doradca techniczno-asortymentowy
ds. inwestycji
 
 

 

Facebook Comments Box

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia