Seminarium w Szczecinie - Systemy obniżania kosztow za energię elektryczną...

Wersja do wydrukuWersja PDF

22 listopada 2011r. w Szczecinie odbyło się SEMINARIUM ZACHODNIOPOMORSKIE – INSTALACJE ELEKTRYCZNE AUTOMATYKA BUDYNKÓW skierowane do architektów, projektantów, biur projektowych oraz inwestorów instytucjonalnych. Głównym organizatorem seminarium jest redakcja Gazety Budowlanej Millennium, natomiast współorganizatorami - firmy działające w branży, w tym także "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa sp. j.Podczas tego spotkania "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa sp. j. prezentowała ofertę produktową firmy STEINEL, której jest wyłącznym w Polsce dystrybutorem. Podczas seminarium na temat: Systemy obniżania kosztów za energię elektryczną w budownictwie – technika czujników ruchu i oświetlenie automatyczne firmy STEINEL przedstawiony został przekrój oferty firmy STEINEL.

Zaprezentowana została również aplikacja RELUX opracowana głównie z myślą o projektantach, wspomagająca dobór opraw oświetleniowych i czujników. Aplikację tę zamieszczoną na płycie CD można było otrzymać na stoisku informacyjnym. Tam także udzielane były konsultacje oraz przekazywane materiały w formie katalogów, niezwykle pomocne dla każdego fachowca z branży elektrycznej.
Tegoroczne Seminarium w Szczecinie cechował wysoki poziom merytoryczny oraz ciekawe panele tematyczne, które licznie przyciągnęły szerokie grono słuchaczy. Głównym celem seminarium było przedstawienie rozwiązań technicznych czujników ruchu i energooszczędnych systemów oświetleniowych firmy STEINEL w celu obniżenia kosztów za energię elektryczną w budownictwie. To właśnie tego typu spotkania w gronie architektów, projektantów, biur projektowych oraz inwestorów instytucjonalnych są dla wszystkich uczestników niepowtarzalną okazją do wspólnej wymiany doświadczeń oraz poznania najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oferowanych na rynku. Najcenniejszym w takich spotkaniach jest to, że swoją wiedzą dzielą się przedstawiciele świata nauki, producenci, handlowcy oraz praktycy posiadający niewątpliwie największe doświadczenie w branży. Dlatego firma "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa traktuje te spotkania bardzo poważnie. Dzięki spotkaniom i prezentacji naszych produktów – STEINEL mamy możliwość dotarcia do najbardziej czynnej zawodowo grupy projektowej. Nasze panelowe dyskusje cieszą się zawsze bardzo dużym zainteresowaniem. Każdego roku starannie dobieramy miasta, w których możemy zaprezentować nasze produkty. I tak z powodzeniem byliśmy już m.in. w Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Szczecinie, Bydgoszczy, Łodzi … i zamierzamy dalej brać czynny udział w kolejnych edycjach.
 
Wiesław Kubiaczyk
 

Facebook Comments Box

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia