Seminarium - Steinel

Wersja do wydrukuWersja PDF

2 października 2012r. na terenie zachodnio – północnej Polski w Szczecinie odbyło się SEMINARIUM ZACHODNIOPOMORSKIE – INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AUTOMATYKA BUDYNKÓW, skierowane do architektów, projektantów, biur projektowych oraz inwestorów instytucjonalnych. Organizatorem seminarium była redakcja Gazety Budowlanej Millennium, natomiast współorganizatorami – firmy aktywnie działające w branży, w tym także "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa sp. j

Podczas tego spotkania prezentowaliśmy ofertę produktową firmy STEINEL. Podczas seminarium na temat: Systemy obniżania kosztów za energię elektryczną w budownictwie – technika czujników ruchu i oświetlenie automatyczne firmy STEINEL, przedstawiony został przekrój oferty firmy STEINEL. Zaprezentowana została również możliwość wykorzystania profesjonalnego narzędzia PROLog, służącego do precyzyjnego pomiaru ilości energii, która się marnuje i skalkulowania odpowiednich oszczędności w konkretnych sytuacjach. Na stoisku informacyjnym udzielane były konsultacje oraz przekazywane materiały w formie katalogów, niezwykle pomocne dla każdego fachowca z branży elektrycznej.

Tegoroczne Seminarium w Szczecinie jak zwykle cechował wysoki poziom merytoryczny. Ciekawe panele tematyczne, licznie przyciągnęły szerokie grono słuchaczy. Naszym celem podczas tegorocznego seminarium było przedstawienie rozwiązań technicznych czujników ruchu i energooszczędnych systemów oświetleniowych firmy STEINEL w celu obniżenia kosztów za energię elektryczną w budownictwie. Tego typu spotkania w gronie architektów, projektantów, biur projektowych oraz inwestorów zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych, są dla wszystkich uczestników niepowtarzalną okazją do wspólnej wymiany doświadczeń. Podczas takich spotkań zainteresowani poznają najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oferowane na rynku. Doradcy techniczni firmy "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa traktuje te spotkania bardzo poważnie. Dzięki takim spotkaniom i prezentacji naszych produktów – STEINEL docieramy do najbardziej czynnej zawodowo grupy projektowej. Każdego roku uczestniczymy w tego typu spotkaniach i zamierzamy dalej brać czynny udział w kolejnych edycjach. Do zobaczenia w kolejnych edycjach.

 

W.K.


mgr inż. Wiesław Kubiaczyk
Doradca techniczno-asortymentowy ds. inwestycji

kom. 661 922 344

e-mail: w.kubiaczyk@langelukaszuk.pl

Facebook Comments Box

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia