Okiem Eksperta

Wersja do wydrukuWersja PDF

                 
Najwyższa jakość, europejska produkcja i godna podziwu niezawodność – to tylko niektóre z argumentów przemawiających za czujnikami i oświetleniem Steinel. Dlaczego warto wybrać niemiecką markę?


Oprawy oświetleniowe i czujniki niemieckiego Steinela trudno pomylić z propozycjami innych producentów. Wyróżniają się stylem, technologicznym zaawansowaniem i najwyższą jakością wykonania. O tym, że atutów po stronie Steinel jest więcej, przekonuje Radosław Szczebak, nasz specjalista w tematyce oświetlenia.

Niemiecka precyzja
Od chwili, gdy Steinel wprowadził na rynek pierwszą na świecie lampę z czujnikiem ruchu, mija właśnie 30 lat.

- Wieloletnie doświadczenie niemieckiej marki pozwoliło osiągnąć pozycję lidera w dziedzinie techniki sensorowej, stając się ucieleśnieniem tego, co nazywa się dziś niemiecką jakością – mówi Radosław Szczebak, product manager w Lange Łukaszuk.

Steinel postawił na rozwiązania:

•    Wyraźnie zwiększające komfort
•    Podnoszące bezpieczeństwo
•    Gwarantujące oszczędność energii
To właśnie innowacyjność i precyzja wykonania produktów marki są po dziś dzień jej znakami rozpoznawczymi.

Wzorowa jakość
Steinel konsekwentnie stawia na najwyższą jakość swoich produktów. Oprawy producenta są tworzone na bazie doskonałych, wytrzymałych i trwałych materiałów, a nad wykonaniem wykorzystanych podzespołów czuwa grono fachowców. Firma od lat inwestuje w badania nad rozwojem i zatrudnia najlepszych specjalistów, co pozwala tworzyć czujniki i oświetlenie najwyższej klasy w optymalnej cenie.


Europejska produkcja

Wysoka jakość i precyzja wykonania czujników i opraw oświetleniowych Steinel to zasługa świadomie podjętej przed laty decyzji – pozostawienia produkcji w Europie. To w fabrykach i biurach projektowych w Niemczech, Szwajcarii, Czechach, Mołdawii i  Rumunii odbywa się cały proces wprowadzania na rynek nowych produktów. Dzięki temu klient zyskuje gwarancję, że nad każdym etapem produkcji czuwają specjaliści, którzy nie muszą ufać przysłanym z Azji certyfikatom.

Gwarancja niezawodności
W oczach klientów, którzy decydują się na oświetlenie Steinel, to nie zwykły zakup, ale inwestycja – w niezawodność.

- Wnikliwe testy przeprowadzane na projektowanych modelach i tworzenie oświetlenia dedykowanego konkretnym przestrzeniom sprawiają, że klient otrzymuje produkt ściśle odpowiadający jego realnym potrzebom – mówi Radosław Szczebak.

Oprawy wykonane są z wysoką precyzją, z wykorzystaniem dopracowanych podzespołów, co przekłada się na niezawodność. A to z kolei przyczynia się do następnych oszczędności  – czasu i nerwów.

Doskonały serwis
Na wzrost zaufania do marki z pewnością wpływa też fakt, że Steinel decyduje się na współpracę z dystrybutorami, dla których relacja z klientem nie kończy się w chwili zakupu. Kluczowe są: profesjonalne podejście, umiejętność fachowej pomocy przy wyborze opraw i czujników, wygodne warunki gwarancji czy doskonały serwis oferowany przez partnerów takich, jak firma LŁ. To wszystko wpływa na fakt, że użytkownicy, którzy zaufali marce Steinel odnoszą wrażenie, że nie są tylko nabywcami, ale partnerami, o których satysfakcję dba się na każdym kroku.

 

Radosław Szczebak

Product Manager
 

Facebook Comments Box

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia