Instalacje elektryczne i automatyka budynków

Wersja do wydrukuWersja PDF

Firma LŁ na Seminarium Pomorskim „INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AUTOMATYKA BUDYNKÓW”

12 lutego 2013r. w Sopocie odbyło się Pomorskie Seminarium organizowane pod patronatem Gazety Budowlanej Millenium.Doroczne Seminaria Regionalne organizowane są od prawie 10-ciu lat w ramach Targów dla projektantów instalacji elektrycznych,inżynierów elektryków, inwestorów instytucjonalnych oraz wykonawców. Na spotkaniu w Sopockim Sofitel Grand, jednym z całego szeroko zakrojonego cyklu Seminariów, prezentowały się firmy działające w branży elektrycznej. Podczas spotkania z projektantami reprezentując firmę LŁ, Wiesław Kubiaczyk i Jacek Potępski – zapoznali uczestników z automatycznym sterowaniem światłem oraz nowoczesną techniką czujników firmy STEINEL zapewniającą bezpieczeństwo, wyższy komfort i maksymalną oszczędność energii elektrycznej.

Ta nowoczesna technologia pozwala połączyć zdrowy klimat pomieszczeń z oszczędnością energii elektrycznej. Z asortymentu firmy STEINEL szczególnie wyróżnia się komfortowa praca opraw oświetleniowych wyposażonych w zintegrowane czujniki ruchu technologii HF z czujnikami zmierzchowymi, co jest nowością na skale światową. W trakcie naszej prezentacji chcieliśmy przede wszystkim przybliżyć technikę czujników i innowacyjne rozwiązania na nich oparte. Rozmowy prowadzone z przybyłymi na spotkanie architektami i inżynierami pozwoliły na skonfrontowanie potrzeb rynku. Dzięki cennym sugestiom projektantów i instalatorów możemy być jeszcze bliżej naszych klientów.

Firma STEINEL dba o to, aby oferowane produkty były innowacyjne w trzech najważniejszych obszarach: funkcjonalności, designu i efektywności. Z dużym zainteresowaniem uczestników Seminarium spotkała się również prezentacja wybranych opraw oświetleniowych RS50, RS PRO LED S1. Przedstawiono również nowość 2012 roku – oprawę LED D1 o nowoczesnym kwadratowym kształcie z funkcją światła półpośredniego, występującą ze srebrnym lub białym pierścieniem.

Tego typu spotkania są dla nas bardzo ważne. Mamy możliwość prezentowania swoich produktów oraz bezpośredni kontakt z architektami, projektantami i inwestorami. Podczas spotkań kuluarowych istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu z doradcami techniczno-asortymentowymi ds. inwestycji. Uczestnicy spotkania mogą na miejscu zapytać o szczegóły oferty i interesujące ich rozwiązania. Jednocześnie my zdobywamy nowe doświadczenia i wiedzę, którą przekładamy na najwyższą jakość produktów i obsługi klientów.


mgr inż. Wiesław Kubiaczyk
doradca techniczno – asortymentowy
ds. inwestycji

Facebook Comments Box

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia