Firma LŁ na Seminarium Kujawsko-Pomorskim

Wersja do wydrukuWersja PDF

Firma LŁ na Seminarium Kujawsko-Pomorskim „INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AUTOMATYKA BUDYNKÓW”

 

Aby stać się i utrzymać pozycję technologicznego lidera, w ścisłej współpracy ze specjalistami z branży elektrotechnicznej uczestniczymy w cyklu Targów organizowanych przez Gazetę Budowlaną Millenium.

13 lutego 2013r. w Bydgoszczy odbyło się Kujawsko-Pomorskie Seminarium. Kolejne seminarium organizowane pod patronatem Gazety Budowlanej Millenium zgromadziło w ramach Targów w Hotelu Bryza przedstawicieli środowiska projektowego reprezentujących biura projektowe, własne podmioty gospodarcze lub inwestorów instytucjonalnych. W ramach Instalacji elektrycznych i Automatyki budynków omawiane były tematy związane z oświetleniem, okablowaniem (w tym strukturalnym), zabezpieczeniem instalacji elektrycznej, rozdzielniami niskich napięć, zasilaniem awaryjnym, ochrona odgromowa, zarządzanie i sterowanie budynkiem, itp.

Podczas spotkania przedstawiciel firmy LŁ, doradca techniczno-asortymentowy ds. inwestycji mgr inż. Wiesław Kubiaczyk prowadził wykład na temat: Automatyczne sterowanie światłem oraz nowoczesna technika czujników firmy STEINEL zapewniająca bezpieczeństwo, wyższy komfort i maksymalną oszczędność energii elektrycznej. Uczestnicy spotkania zostali zapoznani z przekrojem oferty firmy STEINEL. W trakcie wykładu zwrócona została uwaga na możliwość wykorzystania profesjonalnego narzędzia PROLog, służącego do precyzyjnego pomiaru ilości energii, która się marnuje i skalkulowania odpowiednich oszczędności w konkretnych sytuacjach. Podczas dyskusji na stoisku informacyjnym obecny był również przedstawiciel firmy LŁ Jakub Socha i udzielał odpowiedzi na zadawane przez uczestników spotkania pytania. Dyskusje na stoisku zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony projektantów i inwestorów. Toczyły się tam rozmowy na temat zastosowania nowoczesnej techniki czujek ruchu firmy STEINEL oraz automatycznego sterowania światłem zapewniającego bezpieczeństwo, wyższy komfort użytkowania i maksymalną oszczędność energii elektrycznej. Dzięki tego typu spotkaniom istnieje możliwość dotarcia do najbardziej czynnej zawodowo grupy projektowej. Zaobserwowaliśmy duże zainteresowanie ze strony projektantów i inwestorów oraz wykonawców instalacji w branży elektrycznej, którzy uczestniczyli w wykładach i konsultacjach merytorycznych z przedstawicielami producentów. Podczas rozmów zwracano nam uwagę na komfortowy montaż, regulację oraz pracę opraw oświetleniowych firmy STEINEL wyposażonych w zintegrowane czujniki zmierzchowe z czujnikami ruchu. Użytkownicy naszych produktów również doceniają ich jakość i cieszą się, że eksploatują produkty jakościowo dobre i niezawodne. Dzięki cennym sugestiom rozmówców możemy być jeszcze bliżej naszych klientów i odpowiadać na ich potrzeby.

Na stoisku prezentowane były oprawy oświetleniowe RS50, RS PRO LED S1 oraz LED D1, która cieszyła się szczególnie dużym zainteresowaniem. Nowoczesny kwadratowy kształt z funkcją światła półpośredniego, podobał się uczestnikom spotkania. Energooszczędność, czyli ochrona zasobów ekologicznych, jest celem wszystkich naszych prac i badań. Dlatego też tego typu spotkania są dla nas bardzo ważne. Mamy możliwość prezentowania swoich produktów. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z architektami, projektantami i inwestorami pozyskujemy opinie i uwagi. W ramach wymiany informacji i współpracy z inżynierami i innymi specjalistami opracowujemy i optymalizujemy swoje produkty. Oznacza to, że produkty STEINEL są poddawane kontroli nie tylko pod kątem ciągłego rozwoju technicznego, lecz także pod kątem zorientowania na potrzeby klientów. Podczas spotkań kuluarowych następuje zawsze konstruktywna wymiana zdań. Uczestnicy spotkania pytali o szczegóły oferty i interesujące ich rozwiązania. To właśnie jest dla nas profesjonalnym partnerstwem na potrzeby inteligentnego oświetlenia.


mgr inż. Wiesław Kubiaczyk
doradca techniczno – asortymentowy
ds. inwestycji

 

 

 

Facebook Comments Box

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia