Scheppach

Wersja do wydrukuWersja PDF

Deco-Flex Scheppach – nowy model wyrzynarki już w naszej ofercie 


Stosunkowo niska waga, wysoka stabilność i przede wszystkim doskonała precyzja cięcia – to wyróżniki nowego modelu wyrzynarki Deco-Flex, która debiutuje na polskim rynku i w naszej ofercie.

 

Udoskonalony model wyrzynarki niemieckiej marki Scheppach to doskonała propozycja dla majsterkowiczów, małych zakładów rzemieślniczych czy modelarzy. Stworzona głównie do pracy z drewnem wyrzynarka może być wykorzystywana również do obróbki innych materiałów dzięki szerokiej gamie dostępnego osprzętu. Dzięki temu możliwości wyrzynarki są niemal nieograniczone.


- Deco-Flex od Scheppach to doskonałe narzędzie do wytwarzania stylowych ramek, eleganckich pudełek, drewnianych podstaw lamp i elementów ozdobnych. Umożliwia cięcie materiałów o różnej grubości i kształcie, a także szlifowanie i cięcie – mówi Jacek Sztorc, product manager w Lange Łukaszuk.

 

Najnowszy model wyrzynarki Deco-Flex to perfekcyjne połączenie wysokiej wydajności z zauważalną precyzją pracy. Proste w obsłudze i niezwykle poręczne elektronarzędzie idealnie sprawdza się przy cięciu materiałów o grubości do 55 mm i długości aż 405 mm. Mając na uwadze najwyższy komfort pracy, wyrzynarkę wyposażono w funkcjonalne rozwiązania zapewniające m.in. dobrą widoczność obszary roboczego:

 

·         Długi i elastyczny wał

·         Giętką lampę

·         Giętką dyszę dmuchawy

 

Niemiecki producent pamiętał także o zapewnieniu wygodnej regulacji stołu, co umożliwia wykonywanie dokładnych konturów i cieć pod różnymi kątami. Do tego warto wspomnieć o łatwej wymianie brzeszczotów (opcjonalnie dostępny zestaw tarcz tnących z 60 brzeszczotami) oraz tarczy tnącej (dźwignia szybkomocująca), a także stosunkowo niskiej wadze (15 kilogramów) urządzenia.

 

- Warto również wspomnieć o wysokiej kulturze pracy silnika o mocy 90W i niskim poziomie drgań, osiągniętym dzięki przemyślanej konstrukcji. Podczas pracy Deco-Flex nie przesuwa się, a dodatkowe zamocowania są zbędne – dodaje Jacek Sztorc.

 

Tym samym polscy rzemieślnicy i majsterkowicze mogą cieszyć się wytrzymałą, wykonaną z najwyższą precyzją i technicznie zaawansowaną wyrzynarką. Atrakcyjna cena i doskonała jakość – Deco-Flex Scheppach to doskonała inwestycja.

Tagi: 
scheppach

Facebook Comments Box

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia