Odbyliśmy megaspotkanie z MegaPartnerami

Wersja do wydrukuWersja PDF

 
Prezentacja odświeżonej marki, strony www, nowości produktowych oraz szkolenie z trenerem biznesu – odbyliśmy wyjątkowe spotkanie z MegaPartnerami na Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich w Uniejowie.

30. rocznica naszej działalności stała się idealną okazją do zacieśnienia biznesowych relacji. Zorganizowaliśmy więc dwudniowe spotkanie (27 i 28 lutego) z MegaPartnerami na Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich w Uniejowie. Na miejscu pojawiło się niemal 30 przedstawicieli przedsiębiorstw, które stale współpracują z nami na specjalnych, preferencyjnych zasadach.

- Dobre relacje to fundament nowoczesnego biznesu. Frekwencja w Uniejowie pokazała, że Lange Łukaszuk stoi pewnie i ma przyjaciół, na których może liczyć z wzajemnością. Wierzę, że to spotkanie było pierwszym krokiem na nowej i lepszej drodze naszego partnerstwa – mówi Tadeusz Kumaszka, prezes zarządu Lange Łukaszuk.

Pierwszego dnia spotkania odbyło się szkolenie prowadzone przez Wojciecha Męcińskiego, dyplomowanego coacha ICC – tematem były nowoczesne podeście do zarządzania zespołem. Po prelekcji, która spotkała się z wielkim zainteresowaniem, przyszedł czas na prezentację odświeżonej marki Lange Łukaszuk oraz naszego nowego zespołu marketingu i PR. W jej trakcie MegaPartnerzy mogli poznać, jak zmiany wpłyną na poprawę funkcjonowania ich biznesów i z jakich możliwości nowej promocji będą mogli skorzystać. 

Następnie zaprezentowano nową stronę www Lange Łukaszuk – jeszcze bardziej przejrzystą i przyjazną, przyciągającą uwagę nowoczesnym designem oraz intuicyjną nawigacją. Kolejnego dnia nie zabrakło informacji o nowościach produktowych w ofercie oraz rozmów o nowych warunkach współpracy.

- Jesteśmy przekonani, że rozpoczynający się rok będzie wyjątkowy dla nas i naszych MegaPartnerów. Spotkanie w Uniejowie miało udowodnić, że po 30 latach na rynku nie spoczywamy na laurach, ale wyznaczamy kolejne ambitne cele, które będziemy konsekwentnie realizować – podsumowuje Tadeusz Kumaszka.

 

Byków, 15 marca 2017 r.

 

 

Facebook Comments Box

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia