Nowe inspiracje Lange Łukaszuk i „Pani to potrafi”

Wersja do wydrukuWersja PDF


Nowe inspiracje Lange Łukaszuk i „Pani to potrafi”Męski dozownik do mydła, nowe życie zużytego fotela i budowa designerskiej, choć niedrogiej, garderoby – blogerki z „Pani To potrafi” inspirują nowymi pomysłami.

Ania i Beti, czyli duet blogerek znanych jako „Pani to potrafi”, przygotowały kolejne inspirujące projekty. Tym razem fani DIY mogą własnoręcznie stworzyć eleganckie akcesoria i meble do łazienki, salonu i sypialni - wystarczy dobry plan i narzędzia z oferty Lange Łukaszuk.
 


Jak uczynić łazienkę bardziej „męską”? Pomoże w tym oryginalny dozownik do mydła stworzony z pomocą wiertarko-wkrętarki KRESS 180ALS, pistoletu STEINEL Gluematic G500 i eleganckiej butelki. O tym, jak krok po kroku nadać łazience charakteru, można dowiedzieć się tutaj.

Prywatna garderoba to marzenie wielu. Na blogu „Pani to potrafi” autorki udowadniają, że można ją wykonać własnoręcznie, nie nadszarpując domowego budżetu. Jak? Potrzebne będą komoda, solidna wiertarko-wkrętarka oraz chwila na przeczytanie tego wpisu.

Wysłużony fotel nadaje się do wyrzucenie? Z ekspertkami z „Pani to potrafi” można uczynić z niego designerski mebel w stylu vintage. Odrobina lakieru, nowa tapicerka, elektryczny zszywacz NOVUS J105 i efekt, który zaskoczy wszystkich gości. Jak nadać meblowi nowe życie? Sprawdźcie tutaj.

Blog „Pani To Potrafi” to projekt Anny Drozd i Beaty Łańcuchowskiej, dwóch kobiet, które udowadniają, że majsterkować może każdy. Autorki zachęcają do drobnych przeróbek, renowacji mebli czy aranżacji całych wnętrz. Swoją pasję realizują w blogowej pracowni w pełni wyposażonej w narzędzia i elektronarzędzia topowych marek, takich jak KRESS, PANASONIC, WOLFCRAFT, FELO czy STEINEL dostarczonych przez Lange Łukaszuk.

Facebook Comments Box

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia