Z Hanmarem na Dniach Ustronia 2014

Wersja do wydrukuWersja PDF

Dni Ustronia 2014 z Hanmarem

    W dniach 22-24 sierpnia odbyły się w Ustroniu w Beskidzie Śląskim doroczne dni miasta, na które zostaliśmy zaproszeni przez wieloletniego kontrahenta – firmę Hanmar sp. z o.o. oddział Ustroń.

    Hanmar jest dla nas kluczowym partnerem od samego początku istnienia LŁ (dawniej "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa sp.j.), stąd nasza obowiązkowa obecność na ustrońskim rynku. Zespół prezentacyjny pod kierownictwem Aleksandra Wylężka jak zawsze pokazał się z najlepszej strony, organizując masę konkursów (również dla Pań), pokazów i testów.

pokaz Ustron

pokazy Ustroń

       Aktywna prezentacja w wykonaniu załogi LŁ przyciągnęła sporo widzów i uczestników, którzy mogli sami przekonać się o jakości oferowanych przez nas produktów, ergonomii pracy wybranych narzędzi, sprawdzić także przystępną ofertę Hanmaru.

 konkurs rynke Ustron

    Impreza trwała dwa dni (piątek i sobota – 22/23 siepnia) rewelacyjna pogoda, profesjonalna organizacja, centralny punkt miasta i ciekawe pokazy to niezbędne składniki udanej prezentacji.     

    Jesteśmy przekonani o wartości, jaką daję nam i naszym kontrahentom taki rodzaj promocji marek i punktów handlowych wśród potencjalnych klientów i lokalnych wykonawców, dlatego na pewno będziemy uczestniczyć w kolejnych edycjach Dni Ustronia z naszymi Przyjaciółmi z Hanmaru.

 


Facebook Comments Box

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia