Gazela Biznesu dla LŁ

Wersja do wydrukuWersja PDF

Zdobyliśmy Gazelę Biznesu 2016

Gazela Biznesu znów w naszych rękach. Już po raz 7. odebraliśmy prestiżowe wyróżnienie dla najdynamiczniej rozwijających się firm.

O naszej pozycji w rankingu dziennika „Puls Biznesu” zadecydowały regularne wzrosty przychodów i systematyczne podnoszenie wyników biznesowych. To też zasługa naszego zespołu, partnerów i klientów, dzięki którym znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych przedsiębiorstw.

- To wyróżnienie cieszy szczególnie. Po raz kolejny zanotowaliśmy wzrost przychodu i to  o 27% w 2015 roku w odniesieniu do 2013 roku.. Pozwoliła na to konsekwentna polityka rozwoju sieci partnerów i odbiorców oraz jakości oferty i obsługi  – mówi Tadeusz Kumaszka, prezes zarządu Lange Łukaszuk.

Sukces jest tym większy, że długo działającym firmom z każdym rokiem coraz trudniej o spełnienie restrykcyjnych wymogów konkursowych.

- Gazele Biznesu to wielka szansa dla młodych i innowacyjnych firm, które potrafią notować procentowe wzrosty przychodu. Dla nas, jako gracza o długoletnim doświadczeniu, znalezienie się kolejny raz w tym gronie to dowód na świetną formę przedsiębiorstwa – podkreśla Tadeusz Kumaszka.

O tytuł Gazeli Biznesu mogły ubiegać się firmy, które rozpoczęły działalność przed 2013 rokiem i prowadzą ją nieprzerwanie do dziś. Wymagany jest także udokumentowany przychód w przedziale od 3 do 200 mln zł oraz jego wzrost w trzech minionych latach, bez straty w żadnym z analizowanych okresów.

W tegorocznej edycji Gazel Biznesu nagrodzono 457 firm z Dolnego Śląska, z czego 180 pochodziło z Wrocławia. Lange Łukaszuk zostało nagrodzone po raz 7.

Wrocław, 28 marca 2017 r.

Facebook Comments Box

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia