Lange Łukaszuk i Felo we współpracy z Caritasem kontynuuje pomoc dla Powodzian

Wersja do wydrukuWersja PDF

Powódź"LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa i Felo we współpracy z Caritasem kontynuuje pomoc dla Powodzian z Dolnego Śląska.

W czasie, gdy ekipy telewizyjne i politycy przestali interesować się losem osób poszkodowanych w ostatnich powodziach, Firmy i Instytucje nadal niosą pomoc.

Pod wpływem impulsu, jaki wywołała relacja z okolic Bogatyni w niemieckich mediach, Właściciel firmy Felo, Pan Holland-Letz postanowił przekazać na rzecz powodzian ponad siedemset kompletów profesjonalnych wkrętaków serii Ergonic oraz Frico. Poprosił Dyrekcję "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa sp.j. – dystrybutora Felo na polski rynek, o zorganizowanie całej akcji.

Dyrektor Generalny "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa sp.j. Pan Tadeusz Kumaszka nawiązał kontakt z Caritasem Diecezji Legnicko-Świdnickiej, który skierował nas do Caritasu we Lwówku Śląskim, koordynującego akcję pomocy powodzianom.

31 sierpnia zawieźliśmy dwoma autami dary od obu Firm do przepięknego Lwówka Śl., gdzie zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez Ks. Krzysztofa Kiełbowicza, który nie ukrywał zaskoczenia tak cennymi i potrzebnymi darami. W rozmowie z Księdzem Krzysztofem Kiełbowiczem okazało się, że w tej chwili Poszkodowani potrzebują najbardziej właśnie sprzętu i materiałów budowlanych, wyposażenia wnętrz, mebli oraz AGD.

Dowiedzieliśmy się również, że lwówecki Caritas prowadzi rewelacyjną świetlicę terapeutyczną dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. LŁ temat osób niepełnosprawnych jest bardzo bliski, ze względu na strukturę zatrudnienia w naszym Zakładzie Pracy Chronionej. Zaoferowaliśmy więc dostarczenie na potrzeby świetlicy narzędzi, kleju, pistoletów klejowych i materiałów do pracy dla Podopiecznych.

  

Facebook Comments Box

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia