Felo Ergonic

Wersja do wydrukuWersja PDF

Felo Ergonic – atuty jak na dłoni
  

Precyzja wykonania, najwyższa jakość materiałów i dopasowująca się do kształtu dłoni użytkownika rękojeść. Wkrętaki Felo Ergonic to narzędziowa elita – oto, dlaczego warto włączyć je do swojej oferty.

Niemiecki producent narzędzi może poszczycić się 120-letnią tradycją i niejednym innowacyjnym patentem technologicznym. Do długiej listy najwyższej klasy produktów marki dołączyły wkrętaki Ergonic z serii 400.

Znakiem rozpoznawczym nowej linii Felo jest rewolucyjna, dopasowująca się do dłoni użytkownika rękojeść. Skonstruowane na bazie twardego rdzenia i miękkiego materiału wokół niego wkrętaki:

•    Zapewniają lepsze wyczucie narzędzia
•    Gwarantują niespotykany dotąd komfort pracy
•    Minimalizują wysiłek, który trzeba w nią włożyć.

Materiał otaczający rdzeń wykonano z tworzywa odpornego na ścieranie i czynniki chemiczne, zapobiegającego poślizgom nawet w przypadku pracy zabrudzoną lub pokrytą olejem dłonią.

- Duży kołnierz charakterystyczny dla wkrętaków Felo ukształtowano tak, by możliwe było pewne zaparcie kciuka dla osiągnięcia odpowiedniej stabilności oraz by zapobiegał toczeniu się, gdy narzędzie spoczywa na pochyłej powierzchni. Na podniesienie komfortu pracy wpływa również gładki, pozbawiony rantów i szwów koniec rękojeści – mówi Michał Ostrowski, product manager w firmie Lange Łukaszuk.
Na wkrętach z serii Ergonic umieszczono także piktogramy, które przedstawiają kształt końcówki i pozwalają szybko rozróżnić je od siebie. Narzędzia gwarantują także bezpieczną pracę – izolowana wersja Felo Ergonic chroni przed napięciem do 1000 V.

- Dedykowane profesjonalistom wkrętaki Felo Ergonic wyróżniają się przy tym najwyższą precyzją wykonania końcówek oraz wyjątkową trwałością, co przekłada się na zdolność przenoszenia najwyższych momentów obrotowych – dodaje Michał Ostrowski.

Zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach wkrętaki Ergonic wyposażono w poprzeczny otwór, który może służyć jako wygodna zawieszka lub jako element dźwigni ułatwiającej odkręcenie lub przykręcenie śruby. Spełniające wysokie wymagania wszystkich znanych norm technicznych wkrętaki Felo Ergonic to narzędziowa ekstraklasa – nie powinno ich zabraknąć w ofercie żadnego cenionego sklepu i hurtowni.

 

Facebook Comments Box

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia