Serwis - informacje ogólne

Wersja do wydrukuWersja PDF

 

SERWIS "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Serwis "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa oferuje naprawy gwarancyjne i płatne naprawy pogwarancyjne wszystkich marek narzędziowych i oświetlenia automatycznego znajdującego się w ofercie "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. 

Do Państwa dyspozycji oddajemy centralny serwis w siedzibie firmy w Bykowie pod Wrocławiem założony w 1990 roku oraz ponad 100 współpracujących z nami punktów serwisowych na terenie całego kraju. Z każdego miejsca w Polsce macie Państwo możliwość skontaktowania się z najbliższym punktem serwisowym lub przesłania narzędzi i oświetlenia bezpośrednio do serwisu centralnego.

WYSYŁKA

Narzędzia i oświetlenie do serwisu centralnego prosimy przesyłać firmą kuriersą DHL , Schenker lub zwykłą paczką Pocztą Polską.

KOMPETENCJA USŁUG

Pracownicy serwisu "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa przechodzą regularne szkolenie produktowe oraz techniczne systematycznie doskonalące ich kwalifikacje. Dla zapewnienia usług wysokiej jakości serwisanci korzystają z profesjonalnego sprzętu diagnostycznego i narzędzi renomowanych producentów. Nasi pracownicy gotowi są udzielić Państwu wszechstronnej informacji i odpowiedzieć na zapytania techniczne.

SKUTECZNOŚĆ I SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Serwis "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wyposażony jest w niezbędny pakiet części zamiennych oraz dokumentacji serwisowej, dzięki której możemy bezzwłocznie rozpatrywać Państwa zgłoszenia reklamacyjne i odesłać naprawione lub sprawdzone produkty.

WAŻNE:

  • Prosimy zapoznać się z warunkami gwarancji
  • Prosimy zgłaszać przesyłki na druku zgłoszenia reklamacyjnego
  • Do przesyłki prosimy dołączyć zgłoszenie reklamacyjne, podbitą kartę gwarancyjną oraz dowód zakupu
  • Mapki punktów serwisowych znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w zakładkach dokumentacji serwisowej wg producentów
  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia